Kurumsal profesyonel şirket web siteleri

Bu araçların en başında web dünyası gelmektedir. En düşük bütçe ile en kısa sürede yapılabilecek ve en hızlı sonuç alınabilecek belki de tek mecra olan web dünyasında sizi ve işletmenizi en iyi şekilde yansıtıyoruz.

İhtiyacınız olan profesyonel, içinde bulunduğunuz sektöre özel, işletmenize yakışan, sizi internette başarı ile temsil eden şirket web siteleri ile işletmenize prestij, değer ve kalite katıyoruz.Kurumsallaşma yolunda ilerleyen işletmelerin ihtiyaç duyduğu en önemli alanlardan biri de pazarlamadır. Oldukça maliyetli olan pazarlama ve reklam giderlerine katlanmak zorunda kalan işletmeler günümüzde daha uygun, hesaplı ve hızlı dönüş alabilecekleri araçlara yöneldiği görülmektedir.

Bir çok işletmeye profesyonel web tasarım ve web yazılım hizmeti sunan  emrepolat.net'in %100 kendi yazılım ve tasarımları olan şirket web siteleri ile gerçek kalite ve hizmeti size sunuyoruz. İşe yaramayan, eski, kalitesiz birkaç sayfadan oluşan durağan web sayfaları yerine dinamik, kontrolün %100 sizde olduğu, kullanışlı yönetim panelli, hareketli, prestijli bir yazılım ve tasarımsunuyoruz. Bu sayede sitenize istediğiniz kadar sayfa, referans, ürün kolayca ekleyebilirsiniz.

Şirket web sitelerimizin gösterişi kadar görünmeyen ve pek fark edilmeyen ancak Google açısından çok en önemli özelliklerinde biri de en kaliteli ve en verimli seo (Search Engine Optimization - Arama optimizasyonu) yapılmandırmasının olmasıdır. Sayfa linklerinizde (url) anlamsız rakamlar yerine sadece ve sadece anlamlı kelimeler olur, böylelikle arama sonuçlarında üst sıralarda, rakiplerinizden bir adım önde başlarsınız.

Web sitemizi diğer sitelerden ayıran özelliklerden bir diğeri de sitenizin tasarımını yönetim panelinden tek tuşla değiştirbilmenizdir. Onlarca renk tonlarından ve temalardan istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Tasarım ve renklerden sıkıldığınız zaman kimseye muhtaç olmadan sitenizin görünümünü komple yenileyebilirsiniz.

Şirketlere özel tasarladığımız web sitelerinin genel özellikleri aşağıdaki gibidir.