Kurumsal Şirket Tasarımları

Firmanıza Yakışan Profesyonel Web Tasarım
Her sektöre özel tasarladığımız web tasarımlarımız ile kurumsal kimliğinizi internet ortamdında en iyi şekilde yansıtıyoruz. Sunduğumuz paket şirket web siteleri, Piyasada çokca bulunan worldpress veya joomla gibi hazır sistemler olmayıp, yüzde yüz kendi yazılımlarımızdır. Bunun avantajını kullanarak size sitenizin tüm özelliklerini dilediğiniz gibi değiştirme imkanı sunuyoruz.
 
Kontrol Yüzde Yüz Sizde !
Web sitenizinin kontrolünü tamamen size bırakıyoruz. Size özel oluşturduğumuz akıllı yönetim paneli sayesinde istediğiniz değişiklikleri kimseye muhtaç olmadan kolayca yapabilirsiniz. İstediğiniz menüyü kaldırıp kendi menülerinizi, ürünlerinizi, referanslarınızı, iletişim bilgilerinizi ve diğer tüm sayfalarınızı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Hatta sitenizin tasarımından sıkılırsanız tek tuşla tasarımı değiştirebilirsiniz.
 
Web Sitenize istediğiniz kadar içerik, resim, video ekleyin!
Sitenizde istediğiniz kadar sayfa oluşturabilir, oluşturduğunuz sayfalara resim video veya diğer içerik eklentilerini kolayca ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz her sayfa Google aramalarında üst sıralarda çıkar.
 
Akıllı Şirket Web Siteleri İle Size de Google'dasınız.
Akıllı içerik ekleme alanı sayesinde eklediğiniz sayfalar Google aramalarında kolaylıkla bulunur. Her sayfa için özel oluşturabileceğiniz url, meta taglar ve diğer seo araç kontrolü sayesinde oluşturduğunuz akıllı sayfalar kısa zamanda rakip sayfaların üstünde çıkar.
 
Ziyaretçileriniz Site Üzerinden Teklif Göndersin
Siteniz üzerinden kolayıkla yeni müşteriler kazanabilirsiniz. Özel "Teklif İste" Sistemi ile potansiyel müşterileriniz sizinle anında iletişim kurabilir. Telefonunuza gelen bildirim sms ve maili ile gelen teklifi anında görür, yeni müşterinizle iletişime geçebilirsiniz.
  
Her Sayfanıza Sosyal Medya Desteği Sağlıyoruz !
Oluşturduğunuz menü, ürün ve içerik sayfalarınızı facebook, twitter, google gibi sosyal medya ortamlarında kullanıcılar rahatlıkla paylaşabilir, arkadaşlarına gönderebilir. Şirket web siteniz Facebook, Twitter ve Google ile yüzde yüz uyumludur.
  
YouTube İle Entegreli Web Siteniz İle Video Eklemek 5 Saniye!
Oluşturduğunuz sayfalara video eklemek sadece 5 saniyenizi alır, Sayfanıza video eklemek o kadar kolay ve pratik hale getirdik.